🍄 Hledáš legální psychadelika? Na Spejs.cz máme zajímavý sběratelský dobrůtky.

Brainkiller Haze

Výprodej
vision seeds brainkiller500x500
999 Kč –55 %

Monumentální haze, který dobyl nejen naše sklady, ale hlavně naše srdíčka. Brainkiller Haze je haze s tak čistou genetikou, že tě donutí samovolně hajlovat. Je to špatné? Ano. Je to boží? Taktéž.

Brainkiller Haze je silný, vysoký mocipán z vyšší konopné kasty. Jeho rodokmen se skládá z Haze a jenom Haze. Tato extrémní sativa tě nadchne nejen svým vzhledem, aromatem a silou, ale i opravdu solidní sklizní (1100 g na metr), po které si jen budeš olizovat prsty. Nepatří ale mezi ty nejjednodušší a nejrychlejší modely, kvetení trvá i 14 týdnů, přičemž je zapotřebí dobře hlídat hladinu pH. Proto rookies, bacha na něj, ať pak nepláčete nad květináčem s kytkou schlíplou jak penis Andreje Babiše při pohledu na spisy StB.

Brainkiller Haze zresetuje procesy plné pičovin, které ti jedou na pozadí mysli a dá jí úplně jiný směr a drive. Jeho účinky jsou nařachané až psychedelickou euforií, při kterých budeš mít opravdu seriózní problém smýt úsměv ze rtů. Zároveň ti ale pomůže od i té nejzarytější fyzické bolesti. Ve zkratce je Brainkiller Haze komplexní libovka, která si své fandy najde na celé konopné scéně.

999 Kč –55 % 444 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 173/5
Kategorie: Vision Seeds
Zpět do obchodu