🍄 Hledáš legální psychadelika? Na Spejs.cz máme zajímavý sběratelský dobrůtky.

Hindu Kush Regular

Výprodej
hindu kush xl
1 000 Kč –50 %

Indika, co je real a stoprocentně true? To je Hindu Kush z banky Sensi Seeds. Pokud koukáš po tradičním, léty ověřeném Kushi s potenciálem komplet rozšroubovat i tu nejkomplikovanější mozkovnu, nehledej více.

1 000 Kč –50 % 499 Kč
Skladem (2 ks)

Neznáš Hindu Kush? Poznáš. Jedná se o čistou indiku, robustní, kompaktní rostlinku s kratší dobou květu – maximálně 7 týdnů. Pochází z hornaté oblasti Hindukuše, kde podnebí není zrovna miloučké, proto je u ní zvykem, že má palice zabalené do hustého kožichu z mléčně bílých trichomů. To potěší hlavně všechny producenty hašiše a jiných extraktů. Díky horskému původu je tato bylinka také extrémně odolná vůči plísním a jiným problémům, které se motají kolem křehčích odrůd. Upřímně, jen absolutním košťatům se nepodaří Hindu Kush vypěstovat.

Kdyby národy OSN hulily Hindu Kush, skončily by všechny zkurvené války. Dokonce i Kim Jong by nechal jaderné hlavice překopat na obří bongy a jedinou speciální operaci, kterou by Putin vedl, by se odehrávala v obýváku za přítomnosti pěti kurev oblečených jako matrjošky, živého medvěda, gigantického bluntu a seriálu Jen počkej zajíci.

Od Hindu Kushe můžeš očekávat výrazné dřevité aroma, v chuti se pak projeví ikonicky pikantní tóny.

Kód Kód: 146
Kategorie: Sensi Seeds
Hmotnost: 0.1 kg
Zpět do obchodu