🍄 Hledáš legální psychadelika? Na Spejs.cz máme zajímavý sběratelský dobrůtky.

Mexican Sativa Regular

Výprodej
mexican sativa xl
666 Kč –55 %

Pokud si myslíš, že sativa je drahá, komplikovaná na pěstování a někdy až trapně přecitlivělá, tahle mexická bembeřice ti vytře zrak. Mexican Sativa je nenáročná, energická holka, která ti ráda předvede všech 90 odstínů trávy, když jí dáš šanci. Za ty prachy není o čem.

666 Kč –55 % 299 Kč
Skladem (1 ks)

Mexican Sativa vznikla křížením odrůd Oaxaca, legendárního afrického Durbanu a aby rychleji rostla, tak i instantního Hash Plantu z Pákistánu. Výsledkem je elegantní 70% sativa s dlouhými válcovitými květy. Díky jejich povolnější struktuře je Mexican Sativa výrazně odolná vůči plísním, což se především při pěstování v chladnějším, deštivějším podnebí projeví jako obrovská výhoda. Roste divoce až do výšky 2 metrů a voní mírněji.

Mexican Sativa je k mání v regulérní verzi, tím pádem ztrácíš 100% jistotu, že ti vyrostou jen samice oblepené květy, ale na druhou stranu máš slušnou šanci, že budeš sklízet i cenná semena.

Vůně a chuť Mexican Sativy jsou dost specifické a na sativový Haze nezvyklé. Samozřejmě, že plebejec ucítí jen „trávu“, ale my, debužírující elita, v tom všem poznáme santal, lékořici a nasládlé citrusy.

Mexican Sativa srší energií, pokud se tedy potřebuješ namotivovat do jakékoliv aktivity, skvěle tě svou vitalitou nakazí. Umí taky čarovat úsměv na rty a dost často tě dovede ke starému dobrému výtlemu. Vřele doporučujeme k nedělnímu obědu u babky. Aspoň tím před celou rodinou smázneš svůj konopný coming out. „Rodino, jsem zkuřka.“

Kód Kód: 155
Kategorie: Sensi Seeds
Hmotnost: 0.1 kg
Zpět do obchodu