🍄 Hledáš legální psychadelika? Na Spejs.cz máme zajímavý sběratelský dobrůtky.

Quick One

Výprodej
RQS AUT QuickOne
250 Kč –55 %

vymazlené geny

Quick One zdědil to nejlepší po naspeedovaném Lowryderu 1 a Old School indice, která je známá svou příjemnou vůní a slušnou úrodou. I na indiku se jedná o odrůdu velice kompaktních rozměrů, vlastně jde o jednu z nejmenších, které v nabídce máme. V indooru Quick One vyroste do výše 60 cm, pod širým nebem může mít až 1 metr. 

I přesto má výnosy, za které se nebudeš stydět. Venky ti dají 100 až 150 g na jedné rostlině, ve skříni očekávej až 325 g na metr čtvereční.  To jsou už úctyhodná čísla, a když k tomu připočteme jeho rychlost, s klidným srdcem můžeme konstatovat, že i nároční pěstitelé budou s tímto feminizovaným automatem stopro spoko. 

250 Kč –55 % 111 Kč
Skladem (1 ks)

 

celodenní dávka štěstí

Quick One má cca 13 % THC, díky čemuž je ideální na 24/7 funkční hulení. Doporučit ho můžeme taky všem těm, kteří s trávou teprve začínají a hledají své limity. Quick One má svěží ovocnou chuť a stejně fresh jsou i jeho účinky. Nerozebere tě jako LEGO, čeká tě spíše příjemná plavba na krotkých vlnách THC.

Víš, co mají společného ježek Sonic, Flash, panicové a odrůda Quick One? Jop, jsou hotoví až překvapivě rychle. Quick One, samonakvétací feminizovaná indika od Royal Queen Seeds, se od kolébky do hrobu dostane za neuvěřitelných 9 týdnů, čímž se řadí mezi nejrychlejší modely vůbec. Jsi na ni ready?

Kód Kód: 62/1
Kategorie: Royal Queen Seeds
Zpět do obchodu