🍄 Hledáš legální psychadelika? Na Spejs.cz máme zajímavý sběratelský dobrůtky.

Royal Dwarf

Výprodej
RQS AUT RoyalDwarf
300 Kč –58 %

rADOST PŘEDEVŠÍM

Víš, jak měl Leon tu kytku, kterou s sebou furt tahal?* Tak přesně to zažiješ s Royal Dwarf. Ne že by ti sousedy měli vystřílet vymahači dluhů a tobě na krku zůstala okatá sirota plánující krvavou mstu, ale Royal Dwarf je jednoduše kytka, kterou budeš pěstovat s láskou. Na komerční účely se kvůli svým proporcím tedy spíše nehodí, ale na takové to domácí pěstováníčko, hýčkáníčko a pokouřeníčko je naprosto dokonalý. 

*Pokud nevíš, ser na objednávku a okamžitě se běž kouknout na film Leon. Děkovat nám můžeš později.

300 Kč –58 % 125 Kč
Skladem (1 ks)

malý, ale šikovný

Royal Dwarf je potomkem sveřepého Skunku a odolného rumištního konopí. Tento robustní tvrďák ti vyroste do výšky cca 50 cm a svým tvarem ti bude připomínat malý vánoční stromek. Často vypadá jako jedna obrovská palice, má výraznou nasládlou vůni a je masivně oblepený pryskyřicí.

A jo, při sklizni budeš mít stejnou radost jak na Štědrý den za dob, kdy v tobě ještě plála víra, že Ježíšek existuje a svět je krásné místo pro život. Za 9-10 týdnů od vyklíčení semen ti v slušných indoor podmínkách k nohám snese až 200 g na metr čtvereční, což je vzhledem k jeho velikosti masakr. Venku očekávej sklizeň zhruba 80g na kytku. It ain't much, but it's honest work! Z těchto statistik jasně vyplívá, že se hodí spíše do skříně, kdy díky jeho rychlému cyklu dokážeš otočit více sklizní za rok.

A co jeho účinky? Royal Dwarf je indika skunkového typu, která ti při kouření zprostředkuje povznášející, kreativní náladičku. Je to skvělý parťák, který ti po wake'n'bake nastartuje tlamu a s radostí tě bude doprovázet i po zbytek celého dne.

Royal Dwarf aka Roman Skamene je samonakvétací feminizovaná indika, která nadchne všechny milovníky bonsaí. Proč? Protože i plně rostlou kytku Royal Dwarf snadno schováš za toho kurevsky nevkusného zahradního trpaslíka, kterého tvoje babka v osmdesátkách dovezla z NDR. A to se vyplatí. Tuto odrůdu doporučuje 9/10 paranoidních pěstitelů z garsonky.

Kód Kód: 53/1
Kategorie: Royal Queen Seeds
Zpět do obchodu