🍄 Hledáš legální psychadelika? Na Spejs.cz máme zajímavý sběratelský dobrůtky.

Sensi Amnesia XXL Auto

Výprodej
sensi amnesia xxl automatic xl
399 Kč –50 %

Konečně zase nějaká morbidní nakopávačka, do psí díry! Sensi Amnesia XXL je samonakvétací feminizovaná 70% sativa, která tě spolehlivě vrátí do těch nádherných bezstarostných dní, kdy jsme o životě věděli úplné hovno, ale bylo nám to jedno, dokázali jsme žít pro ten moment.

399 Kč –50 % 199 Kč
Skladem (1 ks)

Sensi Amnesia XXL je sice sativa, nicméně automat, takže žádnou mega kytku nečekej. V outdooru má max. 120 cm, v indooru 100 cm, hodí se tak i do nižší, užší skříně. Zároveň to není žádná rychlokvaška, jen v období květu zůstane až 12 týdnů, na své sladké plody práce si tedy budeš muset počkat. A bude to stát za to?

Navzdory svým rozměrům má Sensi Amnesia XXL relativně slušnou sklizeň. Relativně proto, že ve skříni z ní můžeš sklidit až 500 g na metr, kdežto v outdooru má úrodu jen poloviční. Z tohoto důvodu si troufáme tuto Amnesii doporučit do skříně, venkovní pěstitelé by se měli spíše poohlédnout po jiném modelu, pokud jim jde hlavně o kvantitu.

Květy Sensi Amnesia XXL mají tendence se shlukovat k sobě a vytvářet megapalice. Tradičně bývají ulepené jak Little Caprice na konci směny a mají krásně dlouhé, oranžové trichomy. Vůně je brutální, omamující, až nebezpečná. Chuť je laškovně ovocná, příjemně citrusová, prostě fresh jako celý model.

Od Sensi Amnesia XXL můžeš čekat účinky prémiových sativ. Je to silné, provokativní konopí, které ti nasadí růžové brýle a promaže všechny třecí desky kreativity. Stavík se tě pak bude držet jak filcka čubčího kožichu, dokonce můžeš mít pocit, že tě doprovází po celý den. Zkrátka fenomenální wake’n’bake materiál.

Kód Kód: 140/1
Kategorie: Sensi Seeds
Zpět do obchodu