🍄 Hledáš legální psychadelika? Na Spejs.cz máme zajímavý sběratelský dobrůtky.

Shiva Shanti II Regular

Výprodej
shiva shanti xl
699 Kč –52 %

Shiva Shanti je ničitel. Díky našlapanému 85% indika genu jako tsunami smete všechen bordel, který se přes den nalepil na tvou auru. Ideální na večerní dekompozici celého já. Navíc je cenově dostupný a vůbec ne náročný. Easy win.

699 Kč –52 % 333 Kč
Skladem (2 ks)

Shiva Shanti je držák, jako potomek Garlic Bud a Kush je na trhu již od roku 1990 a do dnešních dní je pěstiteli hojně vyhledávaný hlavně kvůli bohaté sklizni a silným sedativním účinkům. Jedná se o regulérní semena, která pořád věří na 2 pohlaví. Pokud nechceš sklízet semena, dávej pozor na samce. Pokud chceš sklízet semena, za toho nadrženého samce se modli.

Shiva Shanti má hustou stavbu s mnoha větvemi a velkými, tmavými listy. Kvete relativně krátce, netrvá mu to déle než 8 týdnů. Díky indika genetice neroste moc do výšky, v indoor podmínkách je možné mít kytku vysokou pouze 100 až 160 cm, venku se vyplazí i nad 2 metry. V obou případech ti může k nohám snést až 0,5 kilogramu, s klidným srdcem ho tedy doporučujeme jak do skříně, tak třeba do fóliáče. Miluje slunce a teplo celkově, na to určitě nezapomeň, až mu budeš venku hledat místo. Kytky zbytečně nesmrdí, protože se hodí na guerillové pěstování.

Shiva Shanti voní jako sladkokyselé želé žížaly, ale chutná jako kovaný skunk – zemitě, někdy až česnekově. A skunkový je taky nášup, který z něj po pár prdech dostaneš. Je hutný, těžce uklidňující s jemným energizujícím záchvěvem.

Kód Kód: 149
Kategorie: Sensi Seeds
Hmotnost: 0.1 kg
Zpět do obchodu