🍄 Hledáš legální psychadelika? Na Spejs.cz máme zajímavý sběratelský dobrůtky.

Special Kush #1

Výprodej
RQS FEM SpecialKush 1
200 Kč –44 %

Special kush #1, real g

Special Kush #1 si moc dobře pamatuje, kam jeho kořeny sahají. Hornatá oblast Hindúkuš, která se táhne přes severní Afghánistán a Pákistán, této odrůdě do vínku dala nejen skromnost, ale i tvrdost a upřímnost. Určitě se ale nebavíme o skromnosti ve smyslu výnosů, jde hlavně o jeho nižší náročnost na pěstování a výbornou cenovou dostupnost. Pokud jde o poměr cena X výkon, těžko budeš hledat konkurenta.

200 Kč –44 % 111 Kč
Skladem (1 ks)

outdoor jak vyšitý

Special Kush #1 je divočák. Jakmile mu dáš prostor, svými ostrými lokty ho bez servítek zabere. Pokud ho zavřeš do skříně, dej si dobrý bacha, aby nepřidusil své vzdálené příbuzné. Venku se ti vytáhne až do 3 metrů, takže to není úplně ideální partner na utajovaný outdoorový románek mezi paprikami na zahradě tvé tchýně.

Co se týče kvetení, to si vezme 7-8 týdnů, více spíše ne. V indooru pod slušnou lampou můžeš očekávat ideálních 475 g na metr čtvereční, venku bude o něco štědřejší a dá ti cca 550 g na rostlinu. Special Kush má raději teplejší podnebí, ale vzhledem ke globálnímu oteplování se není o čem bavit, i u nás ti poroste skvěle.

když chceš haš, ale nemáš haš

Special Kush #1 ví, že na velikosti nezáleží, když se dva mají rádi. Obecně jsou jeho palice spíše menší, ale za to kurevsky pevné, komplet oblepené trichomy. Prostě hardcore hindúkušské šutry. Při pálení se ti bude zdát, že kouříš hašiš, taková je jeho chuť, těžší, silnější a omamující. A protože je to indika, čekej příjemné uvolnění. Jak už jsme řekli, je to real G, na kterého se můžeš spolehnout kdykoliv, kdekoliv.

Special Kush #1 je reinkarnací legendární oldschool indiky Kush. Tato odrůda od Royal Queen Seeds, jejíž kořeny sahají do drsné horské oblasti Hindúkuše, rozhodně ví, na čem je. Žádné pozlátko a podobné pičoviny kolem, jedná se o slušné palivo za více než přívětivou cenu. Nic víc, nic míň. A v tom je její kouzlo.

Kód Kód: 47/1
Kategorie: Royal Queen Seeds
Zpět do obchodu