🍄 Hledáš legální psychadelika? Na Spejs.cz máme zajímavý sběratelský dobrůtky.

Special Queen #1

RQS FEM SpecialQueen 1
299 Kč –33 %

královna lidu svého

Kluci a holky v Royal Queen Seeds nutně potřebovali do svého repertoáru pápnout nějakou univerzální, nenáročnou feminizovanou sativku, kterou by dokázali uspokojit širokou konopnou obec. A voilá, zkřížením odrůd Skunk a Power Bud se jim to povedlo na výbornou. Special Queen #1 je sativa je ideální nejen pro milovníky klasických sativ, ale zejména pro ty, kteří o pěstování ví jen to, co pochytili, když je máma donutila k výpomoci s přesazováním muškátů.

299 Kč –33 % 199 Kč
Skladem (1 ks)

Úroda jak víno

Special Queen #1 je sice sativa, ale zároveň furt skunk, tzn. má svou výšku, ale až k nebesům se ti nepotáhne. V indooru není neobvyklé, když dosáhne výšky 1,4 metrů, tak pozor na světla. Venku využije veškerý růstový potenciál a může mít až 2,7 metrů. Chlad ji moc nesedí a slunce miluje stejně jak tuzemští turisté řízek s chlebem, s přesazením outdoor proto raději vyčkej a vyhledej pro ni to nejslunnější místo ve tvém mikrokosmu.

Za 7-9 týdnů se ti pak bohatě odvděčí. V indooru očekávej výnos 500 g na metr čtvereční, venku ti jedna královna dá zhruba 550 g. Péče o ni je základní, pořádně zalívej, ale nepřelívej. Díky své nenáročnosti je tato odrůda také vyhledávaná komerčními pěstiteli, kteří potřebují až skandální výnos při solidně nízkých nákladech.

když potřebuješ rozmotat hlavu

Při kouření můžeš od Special Queen #1 čekat povznášející euforický stav (uplifting high), který se bude postupně snoubit s tradičním skunkovým stoned efektem. Jistý si ale můžeš být tím, že Special Queen #1 zamíří přímo na tvou mozkovnu a odpráskne i ty nejodolnější úzkosti. A o tom naše královna undergroundu je.

Nenech se zmást jménem. Special Queen #1 je sice právoplatnou královnou, ale královnou skunkového undergroundu. Takže nafrněnosti a jiných rozmarů se od ní nedočkáš, spíše naopak. Tahle hardcore dáma ti poroste takřka všude a při troše lásky tě dokáže doslova zasypat sativovými květy. Doporučujeme nejen všem zelenáčům, kteří chtějí mít ve svém arzenálu tradiční sativu.

Kód Kód: 44/3
Kategorie: Royal Queen Seeds
Zpět do obchodu